اسپیلبرگ سریال ترسناک ویژه تماشا در گوشی های هوشمند می سازد

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، استیون اسپیلبرگ در حال نوشتن سریالی ترسناک مختص تماشا در گوشی های هوشمند برای کمپانی رسانه ای کوییبی است.

اسپیلبرگ سریال ترسناک ویژه تماشا در گوشی های هوشمند می سازد

به نقل از ورایتی، جفری کاتزنبرگ تهیه کننده که در جشنواره بانف ورلد میدیا در کانادا شرکت کرده بود در پاسخ به برنامه های آینده خود در رسانه کوییبی فاش کرد اسپیلبرگ در حال نوشتن سریالی برای تماشا در گوشی های هوشمند است که فقط شب ها می توان آن را دید.

وی گفت: استیون اسپیلبرگ هم آمد و گفت یک داستان خیلی ترسناک دارم و می خواهم درستش کنم.

کاتزنبرگ افزود: او خودش فیلمنامه این سریال را می نویسد و معمولاً او چیزی نمی نویسد مگر آنکه داستانی جالب باشد.

به گفته وی اسپیلبرگ تاکنون 5 یا 6 اپیزود از سریالی را که در مجموع قرار است 10 یا 12 قسمت باشد، نوشته است. از این سریال به عنوان پس از تاریکی اسپیلبرگ یاد شده و این در حالی است که اسپیلبرگ همچنین در حال تکمیل و بازسازی سریال داستان های شگفت انگیز هم هست که برنامه دیگری برای تی وی پلاس اپل خواهد بود.

این سریال سال 1985 توسط اسپیلبرگ برای تلویزیون ساخته شده بود.

اما در عین حال گفته شد اسپیلبرگ یک درخواست غیرمعمول هم دارد و اینکه تماشاگران تنها بتوانند این برنامه را پس از نیمه شب ببینند. کاتزنبرگ با کمک مهندسانش تلاش دارد تا این ایده را عملی کند.

نتیجه این چالش این بوده که یک ساعت روی صفحه ظاهر می شود و با دیدن آن برنامه در دسترس خواهد بود و زمانی که سپیده بزند و صبح شود، ساعت دوباره ظاهر می شود و برنامه تا شب بعد از دسترس خارج می شود.

کوییبی یک کمپانی رسانه ای است که برنامه هایی کوتاه برای استفاده در گوشی همراه تولید می کند. این کمپانی را کاتزنبرگ و مگ ویتمن راه اندازی کرده اند.

به جز اسپیلبرگ تاکنون استیون سودربرگ، گی یرمو دل تورو، سم ریمی، کاترین هاردویک، آن کندریک، داگ لیمن، لارنس فیش برن و آنتوان فوکوآ از جمله چهره های سرشناسی هستند که با کوییبی همکاری کرده اند.

منبع: انتخاب

به "اسپیلبرگ سریال ترسناک ویژه تماشا در گوشی های هوشمند می سازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپیلبرگ سریال ترسناک ویژه تماشا در گوشی های هوشمند می سازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید