(ویدئو) دستبند زدن و بیرون انداختن یک زن از بانک به خاطر ماسک

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، زنی از اهالی تگزاس که حاضر نشده بود در بانک ماسک بزند، بعد از بگومگوی مختصری که با ماموران داشت، دستبند خورد و کشان کشان از بانک بیرون برده شد.

(ویدئو) دستبند زدن و بیرون انداختن یک زن از بانک به خاطر ماسک

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، تصویر تری وایت 65 ساله که در دوربین روی لباس مامور پلیس ضبط شده است، او را در حال مشاجره با مامور بر سر زدن ماسک هنگام ورود به شعبه بانک آمریکا در شهر گالوستون در روز پنجشنبه نشان می دهد.

این اتفاق یک روز پس از آن رخ داد که ایالت تگزاس زدن ماسک در ساختمان های دولتی را لغو کرد، اما مسئولان می گویند مشتریان باید تابع مقرراتی باشند که هر کسب و کار خصوصی اعلام کرده است.

در تصویر ضبط شده، مامور پلیس به زن می گوید: باید اول بروید ماسک بزنید و بعد پولتان را از بانک بگیرید.

زن به جروبحث ادامه می دهد، و مامور پلیس به او می گوید: ببینید خانم، این کار را به زبان خوش می کنید یا نه؟ زن در جواب می گوید: چه کار می خواهی بکنی؟ بازداشتم کنی؟ بعد قدم زنان دور می شود و می گوید که پلیس دارد حقوق انسانی مردم را از آن ها می گیرد.

بعد از این که مامور دستبند در می آورد، کشمکشی رخ می دهد، و بالاخره زن را درازکش روی زمین دستبند می زنند. بعد از این اتفاق، زن را برای درمان جراحات سطحی به یک مرکز پزشکی در گالوستون می برند.

خانم وایت هنگام بازداشت کلمه پلندمیک را ذکر می کند؛ نظریه ای که ویروس کرونا را به شرکت های بزرگ دارویی و بیل گیتس مرتبط می کند. او گفت که از پلیس گالوستون شکایت خواهد کرد.

این زن با انتقاد از اجبار به زدن ماسک، گفت: من این کار را به خاطر جمع کردم، چون مردم باید آگاه بشوند.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو

به "(ویدئو) دستبند زدن و بیرون انداختن یک زن از بانک به خاطر ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) دستبند زدن و بیرون انداختن یک زن از بانک به خاطر ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید