سبک زندگی ساده خود را عوض نخواهم کرد، نماینده ای پویا و کنش گر خواهم بود

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، خبرنگاران/آذربایجان شرقی منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: درکنار انجام وظیفه و خدمت به مردم، سبک زندگی ساده خود را عوض نکرده و کما فی السابق در کنار مردم زندگی خواهم کرد و همچنین کوشش می کنم تا نماینده ای مردمی و در دسترس مردم غیور این حوزه انتخابیه باشم.

سبک زندگی ساده خود را عوض نخواهم کرد، نماینده ای پویا و کنش گر خواهم بود

روح الله متفکرآزاد در گفت وگو با وبلاگ ورزش و تندرستی، با بیان این که دریازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثابت کردیم که بدون هزینه های گزاف هم می توان وارد مجلس شورای اسلامی شد، اضافه کرد: مفتخرم که از ریخت و پاش های رایج انتخاباتی پرهیز کردم و با عنایت الهی سد شکنی نموده و این اعتماد را به جامعه نخبگانی و مردم عزیز برگرداندیم که بدون هزینه های هنگفت و اسپانسر هم می توان در این راستا پیروز شد. این حرکت نشان داد که اگر حرفی برای گفتن داشته باشیم می توانیم پیروز شویم.

وی با تاکید بر این که مردم نیز ثابت کردند به افرادی که حرفی برای گفتن دارند، اعتماد می نمایند، اضافه کرد: سد مقابل جوانگرایی دیگر سدی بود که در این انتخابات شکسته شد و امیدوارم ورود بنده به مجلس منادی پیشرو شدن جوانان در مسایل کشور باشد، چراکه جوانان در گام دوم انقلاب باید به عرصه های مختلف ورود پیدا نمایند.

وی با بیان این که انتخابات سالمی را رقم زده و بدون کوچک ترین تخریب، فقط به بیان توانمندی ها و دغدغه های خود پرداختم، اضافه کرد: در حوزه تبلیغات و رقابت انتخاباتی نیز فقط خود را معرفی کردم، چراکه معقتدم انسان ضعیف دست به تخریب می زند، بر این اساس توانمندی های خود را بدون حاشیه و تخریب دیگران بیان نموده و خود را معرفی کردم.

قدردان مردم هستم که فرصت را برای یک جوان دغدغه مند و توانمند فراهم کردند

متفکرآزاد اضافه کرد: در راستای کسب این توفیق، باید شکرگزار خداوند و همچنین قدردان مردم فهیم و متشخص تبریز، آذرشهر و اسکو باشم که فرصت خدمت گزاری را برای یک جوان دغدغه مند و توانمند فراهم کردند. تبریز، شهر اولین هاست و در عرصه انتخابات نیز اولین بودن خود را در گرایش به جوانگرایی نشان داد.

وی با تاکید بر این که با برنامه ای مدون به مجلس خواهم رفت و نماینده ای پویا و کنش گرخواهم بود، اضافه کرد: سعی خواهم کرد که در شان مردم حوزه انتخابیه، نماینده ای در تراز ملی و بین المللی باشم؛ همچنین در مسائل ملی و بین المللی ورود نموده و نسبت به مسایل مردم منطقه نیز به شدت حساس و پیگیر خواهم بود.

وی با بیان این که بر حوزه هایی چون مسایل بومی و منطقه ای، احیای صندلی تبریز در صنعت و تجارت و همچنین کشاورزی، مسایل زیست محیطی و مخاطرات آینده جامعه و... پیشاپیش پیگیری های لازم را انجام خواهم داد، اضافه کرد: از مسایل فرهنگی و اجتماعی نیز هیچگاه غفلت نخواهم کرد و همیشه اظهارنظر نموده و پیگیر مسایل خواهم شد.

منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شانیت فرهنگ بومی تبریز در کل کشور کم نظیر است و بر این حوزه به جد متمرکز خواهم شد.

وی با بیان این که در خصوص چالش های حوزه انتخابیه آنالیز های بسیاری نموده و در نهایت شش طرح و تفحص را در رابطه با چالش های حوزه های مختلف حوزه انتخابیه احصا نموده ام، گفت: البته چالش های جامعه بسیار بوده و کوشش خواهم کرد تا به تمامی چالش های حوزه های مختلف اعم از زیست محیطی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و مالی و... ورود نموده و پیگیری های لازم را انجام دهم.

متفکرآزاد با تاکید بر این که به نظر می رسد، مجلس آینده، بتواند مجلسی یادگاری باشد، اضافه کرد: بر خود واجب می دانم که از اعتماد مردم عزیز قدردانی کنم و سعی خواهم کرد که پاسخ این اعتماد را با کوشش و جدیت در خدمت گزاری به مردم و جامعه بدهم و مایه سربلندی مردم این حوزه انتخابیه باشم.

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، دکتر روح الله متفکرآزاد(متولد سال 61)، عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز و عضو هیئت رییسه اجلاس جهانی آزادسازی قره باغ بوده و مشاوری استاندار اسبق آذربایجان شرقی، دبیری شورای هم اندیشی استادان و نخبگان، مدیریت گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز، عضویت در شورای فرهنگی دانشگاه تبریز و... را در کارنامه خود دارد.

روح الله متفکر آزاد در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در آذربایجان شرقی به عنوان پدیده انتخابات بین مردم و رسانه ها مطرح شد و با این که برای اولین بار وارد گود انتخابات مجلس می شد، توانست با کسب 105 هزار و 449 رأی به عنوان سومین نماینده منتخب از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو بعد از دو نماینده منتخب، آرای مردمی قابل توجهی را به خود اختصاص دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سبک زندگی ساده خود را عوض نخواهم کرد، نماینده ای پویا و کنش گر خواهم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبک زندگی ساده خود را عوض نخواهم کرد، نماینده ای پویا و کنش گر خواهم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید