احداث 10 هزار پروژه ورزشی پس از انقلاب

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون حدود 10 هزار پروژه ورزشی عمرانی در کشور احداث شده است.

احداث 10 هزار پروژه ورزشی پس از انقلاب

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی روز پنجشنبه در آئین گشایش یک پروژه ورزشی در شهر گلسار شهرستان ساوجبلاغ استان البرز اضافه نمود: بیشتر این پروژه ها در روستاها و مناطق محروم به بهره برداری رسیده است.

وی اضافه نمود: با وجود تحریم های دشمنان، امروز کشور به لحاظ سرانه ورزشی در وضعیت خوبی واقع شده است اما با وضعیت مطلوب فاصله داریم.

داورزنی با اشاره به کوشش دولت تدبیر و امید برای فراهم کردن امکانات و زیرساخت های ورزشی گفت: این دولت در کوشش است تا احتیاجهای ورزشی عمرانی کشور را فراهم کند.

وی اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان در زمینه کشف و پرورش استعدادهای ورزشی در حوزه قهرمانی کوشش های زیادی داده تا آنجا که حدود 500 هزار نفر شناسایی شده که 18 هزار نفر آنان در رأس هرم قرار گرفته و در سامانه ثبت شده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: بیشتر این افراد بین سنین 12 تا 15 سال هستند و کوشش ها براین است تا استعدادهای ناب ورزشی طی فرایندهای خاص بتوانند به تیم های ملی در رده های مختلف راهنمایی شوند.

معاون توسعه قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: کوشش دولت و وزارت ورزش این است که حداقل ها را فراهم نمایند و تمام زیر ساخت های مورد احتیاج ورزش را فراهم نموده و پروژه ای نیمه تمام را زودتر به بهره برداری برسانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احداث 10 هزار پروژه ورزشی پس از انقلاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث 10 هزار پروژه ورزشی پس از انقلاب"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید