کاظمی: عدم توازن دلیل سهم پایین بعضی استان های در فراوری ناخالص ملی است

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: عدم توازن در توزیع عادلانه ثروت و منابع سبب سهم پایین بعضی استان های کشور در فراوری ناخالص ملی شده است.

کاظمی: عدم توازن دلیل سهم پایین بعضی استان های در فراوری ناخالص ملی است

به گزارش خبرنگار خبرنگاران منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی کاظمی در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد اضافه نمود: عدم توازن در توزیع عادلانه ثروت و منابع و حتی توزیع مدیریت منابع انسانی سبب شده که تعدادی از استان های کشور سهم پایینی در فراوری ناخالص ملی داشته باشند.

وی با بیان اینکه مجلس به جد پیگیر برداشتن بحث سود مرکب است، اعلام کرد: اجرای مشوق های سرمایه گذاری در استان های محروم سبب می گردد سرمایه گذاران راحت تر بتوانند به این استان ها بیایند.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به خروجی سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام نمود: مسائل این استان را با اعضای دولت در میان می گذاریم و امیدواریم مانند سفرهای گذشته مسائل دسته بندی شده و نسبت به برطرف بخشی از آنها اقدام گردد.

کاظمی با اشاره به فرسودگی تجهیزات صنعت نفت و گاز کهگیلویه و بویراحمد، اضافه نمود: با توجه به اینکه هم اکنون نمی توانیم از نفت جدا شویم و به سوی درآمدهای دیگر برویم باید برای به روز کردن و برطرف مسائل فرسودگی این صنعت فکر اساس کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کاظمی: عدم توازن دلیل سهم پایین بعضی استان های در فراوری ناخالص ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاظمی: عدم توازن دلیل سهم پایین بعضی استان های در فراوری ناخالص ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید