پلی آفی های فوتسال حساب خود را جدا کردند

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، در فاصله چهار هفته مانده به انتها لیگ برتر فوتسال، تا حدود زیادی تکلیف 8 تیم حاضردر پلی آف تعیین شده است.

پلی آفی های فوتسال حساب خود را جدا کردند

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، سال جاری برای دومین فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر فوتسال به صورت پلی آف تعیین می گردد و تیم ها به خصوص در نیم فصل دوم عزم خود را برای حضور در جمع هشت تیم برتر پلی آف جزم نموده اند. با این حال در فاصله چهار هفته تا سرانجام بازی ها تکلیف هشت تیم حاضر در مرحله پلی آف تا حدود زیادی تعیین شده و تنها صندلی نهایی بعضی تیم ها قطعی نشده است.

مس سونگون و گیتی پسند اصفهان دو تیمی بودند که از مدت ها قبل حضور خود در پلی آف را قطعی کردند و گرچه بعضی ها اولی مس و دومی گیتی پسند را قطعی می دانند اما به نظر می رسد تکلیف این صندلی دقیقا هفته آخر و پس از دوئل دو تیم در اصفهان تعیین خواهد شد.

برای رده سوم و چهارم که در پلی آف از امتیازهای مثبتی نسبت به تیم های پنجم تا هشتم برخوردارند می توان تا حدود زیادی صندلی فرش آرای مشهد را قطعی دانست و بین سه تیم شهروند ساری، ستارگان ورامین و سن ایچ ساوه نیز یک تیم دیگر در رده چهارم قرار خواهد گرفت.

محمد سیمای قم و حفاری اهواز نیز با نتایج دور از انتظاری که در هفته های اخیر گرفتند بعید است جایی در جمع چهار تیم ابتدایی داشته باشند و به اینکه حضورشان در جمع هشت تیم قطعی است دل خوش هستند. بر اساس برنامه ریزی انجام شده مرحله اول پلی آف بلافاصله پس از هفته بیست و ششم برگزار می گردد و ادامه بازی ها با حضور چهار تیم به بعد از بازی های فوتسال قهرمانی آسیا موکول شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پلی آفی های فوتسال حساب خود را جدا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلی آفی های فوتسال حساب خود را جدا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید