پروانه رسمی بهره برداری از موزه دانشگاه فردوسی مشهد صادر شد

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، رئیس گروه موزه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از صدور پروانه رسمی بهره برداری موزه دانشگاه فردوسی مشهد توسط اداره کل موزه های سازمان میراث فرهنگی کشور اطلاع داد.

پروانه رسمی بهره برداری از موزه دانشگاه فردوسی مشهد صادر شد

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، محمدرضا پهلوان با اعلام این خبر گفت: موزه دانشگاه فردوسی مشهد یکی از موزه های ارزشمند بخش دولتی است که به همت انجمن آثار و مفاخر دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور مقامات ملی و استانی افتتاح شده است.

او ادامه داد: بر اساس بخشنامه نهم مردادماه 1389 توسط معاون اول رئیس جمهوری، تمامی دستگاه های دولتی و بخش خصوصی قادر خواهند بود پروانه بهره برداری از اداره کل موزه های سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور، در یافت و به صورت رسمی، فعالیت نمایند.

وی درباره مدت زمان اعتبار پروانه فعالیت موزه دانشگاه فردوسی اظهار کرد: این پروانه به مدت یک سال صادر شده و قابل تمدید خواهد بود.

پهلوان یادآورشد: هم اکنون در استان خراسان رضوی، بیش از 80 موزه فعالیت دارند که بیشتر آنها زیر نظر این اداره کل، آستان قدس رضوی، اداره کل محیط زیست، دانشگاه فردوسی مشهد و دیگر دستگاه ها، اداره می شوند.

خراسان رضوی بعد از استان تهران بیشترین تعداد موزه کشور را دارد.

منبع: میراث آریا

به "پروانه رسمی بهره برداری از موزه دانشگاه فردوسی مشهد صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروانه رسمی بهره برداری از موزه دانشگاه فردوسی مشهد صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید