معاون مستعفی استقلال: رفتم تا کسانی بیایند که مسی و رونالدو را به استقلال بیاورند، نمی توانم برگردم

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، اتفاقاً تنها حسنی که بهرام امیری دارد، این است که با هیچ کس اختلاف نداشته و هیچ وقت اختلاف پیدا نمی کند.

معاون مستعفی استقلال: رفتم تا کسانی بیایند که مسی و رونالدو را به استقلال بیاورند، نمی توانم برگردم

معاون مستعفی استقلال گفت: شاید با رفتن من کسانی آمدند که مسی و رونالدو را به باشگاه بیاورند.

به گزارش فارس، بهرام امیری چند شب پیش از سمت خود استعفا کرد. مسؤولان استقلال طی دو روز اخیر صحبت هایی را با وی انجام دادند که هرچه سریع تر امیری را برگردانند. با این وجود، معاون سابق باشگاه معتقد است با شرایطی که به وجود آمده، با وجود عشق و علاقه ای که به این تیم دارد، نمی تواند در مقطع فعلی در آن فعالیت داشته باشد.

فارس در همین زمینه صحبت هایی با بهرام امیری انجام داده که متن آن را در زیر می خوانید:

صحبت از بازگشت شما شده است. چند نفر از مسؤولان باشگاه اعلام کردند که به کارتان برگشته اید.

با تمام علاقه و احترامی که برای استقلال قائلم، معتقدم در این مقطع نمی توانم مسئله ای را حل کنم. دلیل استعفایم هم همین بود.

یعنی مسؤولان باشگاه برای بازگشت با شما صحبت نکردند؟

چند نفر از دوستان با من صحبت کردند ولی به همه این عزیزان گفتم اجازه بدهید کمی فکر کنم. متأسفانه فشار روحی زیادی روی من به وجود آمده است. هر جا احساس کنم کاری از توانم خارج است، خودم کنار خواهم رفت.

در این چند روز که شما استعفا کردید، شایعات زیادی مطرح شده است. به طور مثال؛ عنوان شد با چند نفر از مسؤولان باشگاه اختلاف پیدا نموده اید.

چنین حرفی درست نیست. اتفاقاً تنها حسنی که بهرام امیری دارد، این است که با هیچ کس اختلاف نداشته و هیچ وقت اختلاف پیدا نمی کند.

آیا خواسته های مسؤولان باشگاه از شما زیاد بوده که تصمیم به استعفا گرفتید؟

چیزهایی که از من خواستند، یک دهم خواسته هایی بود که قبلاً از من داشتند، ولی الان مسائل خیلی بیشتر از آن است و همین مسائل باعث شد که از سمتم کنار بروم.

اما ظاهراً بعد از آن اتفاقات و ماجرای آن دستمال کاغذی و پیوستن پاتوسی به فولاد چنین مسائلی مطرح شد.

خدا را شکر می کنم که ناخواسته یک نفر از آن دستمال کاغذی عکس گرفت و به سایت ها رفت. در خصوص پاتوسی همه چیز شفاف و معلوم بود. اتفاقاً مبلغی که با این بازیکن توافق شد، روی همان دستمال کاغذی نوشته شده بود. اما چیزی که باید به آن اشاره نمود این است که من این همه سال برای استقلال زحمت کشیدم و 6 کاپیتان به این تیم تحویل دادم. وحید طالب لو، مجتبی جباری، آندو تیموریان، پیروز قربانی، خسرو حیدری و امیرحسین صادقی شاگردان من بودند و 64 بازیکن من در تیم های فوتبال پایه، سابقه بازی در لیگ برتر را دارند. انتظار ندارم بعد از این همه سال، کار جابجاییی و مدیریت در جابجایی، چند جوان به دلیل عدم شناخت از من مطالب بنویسند و بی احترامی نمایند.

پس از همان مسائلی ناراحت هستید که طی دو سال اخیر برای بیشتر مدیران رخ داده؟

نمی خواهم دیگر بیش از این صحبت کنم. شاید بعد از رفتن من کسانی بیایند که بتوانند انتظار جوان های امروزی را برآورده نمایند. شاید با رفتن من کسانی آمدند که مسی و رونالدو را به استقلال بیاورند.

منبع: عصر ایران

به "معاون مستعفی استقلال: رفتم تا کسانی بیایند که مسی و رونالدو را به استقلال بیاورند، نمی توانم برگردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون مستعفی استقلال: رفتم تا کسانی بیایند که مسی و رونالدو را به استقلال بیاورند، نمی توانم برگردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید