فوتبال دنیا، آندری شوچنکو: از عملکرد شاگردانم مقابل ایتالیا راضی ام

فوتبال دنیا - آندری شوچنکو می گوید که از عملکرد شاگردانش در بازی دوستانه مقابل ایتالیا راضی است هرچند آنها مرتکب اشتباهات فراوانی شدند.

فوتبال دنیا، آندری شوچنکو: از عملکرد شاگردانم مقابل ایتالیا راضی ام

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتبال اوکراین شب گذشته (چهارشنبه) در دیداری دوستانه در شهر جنوا به مصاف ایتالیا رفت و این تیم را با تساوی یک بر یک متوقف کرد.

آندری شوچنکو، ستاره سابق میلان که اکنون راهنمایی تیم ملی اوکراین را برعهده دارد، درباره این بازی به شبکه رای اسپورت گفت: ایتالیا واقعاً خوب بازی کرد و من به احترامش کلاه از سر برمی دارم، به خصوص به خاطر بازی که در نیمه اول ارائه کرد. آنها بازی را تحت کنترل داشتند و ما بیش از حد مرتکب اشتباه می شدم. مارکو وراتی برای ایتالیا بازیکن بسیار مهمی است و حضورش در زمین یک امتیاز اضافی برای آنها بود. ایتالیا در نیمه نخست موقعیت های زیادی ایجاد کرد. با این حال، تیم ما در نیمه دوم ضدحملات بهتری داشت چون یکدست تر بازی کرد و این برگ برنده ما بود.

وی ادامه داد: ایتالیا در نیمه اول ما را به خاطر اشتباهاتی که مرتکب شدیم مجازات کرد. با این وجود تساوی برای ما نتیجه ای فوق العاده است. سعی کردیم هجومی و مستحکم باشیم و از عملکرد مان راضی ام. برای ایتالیا در بازی بعدی اش مقابل لهستان در لیگ ملت های اروپا آرزوی موفقت می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، آندری شوچنکو: از عملکرد شاگردانم مقابل ایتالیا راضی ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، آندری شوچنکو: از عملکرد شاگردانم مقابل ایتالیا راضی ام"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید