سریال ترسناک اسپیلبرگ برای استارتاپ موبایلی همکارش

آی سینما: جفری کاتزنبرگ تهیه کننده هالیوود با استارتاپ کیبی که مبتنی بر محتوای دیجیتال است، میخواهد تعدادی از سرشناس ترین کارگردانان هالیوود را به مار بگیرد تا سریال های ویدیویی کوتاه بسازند. اولین گزینه استیون اسپیلبرگ است که سریالی ترسناک برای این تشکیلات دیجیتال جدید می نویسد و کارگردانی می نماید.

سریال ترسناک اسپیلبرگ برای استارتاپ موبایلی همکارش

به گزارش هالیوود ریپورتر، کیبی (Quibi) قرار است از ششم آوریل سال 2020 شروع به کار کند و اسپیلبرگ ایده جالبی دارد. او سریال اسپیلبرگ بعد از تاریکی را می سازد که امکان پخش در تلفن های همراه مخاطبان بین غروب تا طلوع آفتاب را خواهد داشت و به این ترتیب فقط در تاریکی قابل تماشا است.

این سریال 12 تا 14 بخش خواهد داشت و اسپیلبرگ که دوست و همکار قدیمی کاتزنبرگ است، به او گفته این داستان ترسناکی ست که با دیده شدن در تاریکی شب ترسناک تر هم می گردد.

کاتزنبرگ و مگ ویتمن که کیبی را تأسیس نموده اند، به دنبال سریال های دو تا چهار ساعته از فیلمسازان و استودیوهای هالیوود هستند که هر بخش آن بین هفت تا دقیقه باشد و در موبایل کاربران پخش گردد.

وقتی این اپلیکیشن راه اندازی گردد، آنها هشت فیلم-سریال را به مدت دو هفته به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند و سپس در اولین سال فعالیت، هر دوشنبه یک فیلم در اختیار اعضا قرار خواهد گرفت.

این استارتاپ به شکل اختصاصی برای موبایل طراحی شده تا کاربرانی که زمان کمتری برای سرویس های آنلاین و استریم مانند نتفلیکس، آمازون و هولو اختصاص می دهند، سراغ کیبی بیایند و از آن استفاده نمایند.

9417

منبع: آی سینما

به "سریال ترسناک اسپیلبرگ برای استارتاپ موبایلی همکارش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال ترسناک اسپیلبرگ برای استارتاپ موبایلی همکارش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید