در خانه خودتان سفر کنید

یک شرکت کانادایی از ساخت خانه ای با امکانات و تجهیزات کامل خبر داده که می توان آن را به راحتی جابجا کرد و در مسیرهای طولانی به مسافرت برد.

در خانه خودتان سفر کنید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، این خانه توسط شرکت مینت تینی هوس ساخته شده و بر خلاف خانه های کاروان که بسیار کوچک بوده و دارای امکانات محدودی هستند، تمامی امکانات زندگی را در خود دارد و به طور جادار ساخته شده است. فضای داخلی این خانه متحرک هم مشابه با خانه های عادی است.

خانه یادشده که قابل اتصال به کامیون ها و دیگر وسایل نقلیه سنگین جاده ای است 13 متر طول داشته و طراحی داخلی چشم نوازی دارد. بدنه تریلر حامل این خانه از جنس درخت سرو ساخته شده و مساحت کل این خانه به 37 متر مربع می رسد.

در درون این خانه متحرک یک آشپزخانه کامل با یخچال و فریزر، سینک ظرفشویی سرامیکی دوتایی، اجاق گاز و قفسه های مختلف نصب شده است. همچنین فضایی برای صرف صبحانه هم در نظر گرفته شده است.

در ادامه یک درب، آشپزخانه را به دستشویی و حمامی با همه امکانات متصل می نماید. دو اتاق هم در طبقه دوم این خانه در نظر گرفته شده که یکی دارای تخت دونفره بوده و دیگری برای اقامت یک یا دو کودک مناسب است. قیمت این خانه متحرک که برای جابجایی به تریلری با هشت تا دوازده چرخ احتیاج دارد، هنوز اعلام نشده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "در خانه خودتان سفر کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در خانه خودتان سفر کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید