حدادی فر: به بازیکنانی که قراردادشان تمام شده به شدت نیاز داریم

به گزارش خبرنگاران، قاسم حدادی فر یکی از عناصر موفقیت ذوب آهن در سال های گذشته بوده و امسال هم بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتش به عصای دست علیرضا منصوریان در این تیم تبدیل شد. کاپیتان ذوب آهن که همواره در این تیم حضور داشته است، می گوید سال آینده هم در ذوب آهن بازی خواهد کرد. حدادی فر همچنین ضمن اشاره به دلایل افت و خیز ذوب آهن از بازیکنانی که قراردادشان با این تیم تمام شده است درخواست کرد در جمع سبزپوشان اصفهانی بمانند.

حدادی فر: به بازیکنانی که قراردادشان تمام شده به شدت نیاز داریم

قاسم حدادی فر در گفتگو با خبرنگاران، ابتدا به مشکلاتی که این تیم در نیم فصل اول داشت پرداخت و گفت: وقتی قبل از شروع فصل تمرینات را شروع کردیم، شرایط مناسب بود. در یارگیری خوب عمل کرده بودیم. به شخصه فکر می کردم سال خوبی داریم ولی هرچه جلوتر می رفتیم وضعیت اسفبارتر می شد. در خیلی از بازی هایی که می توانستیم پیروز شویم حتی مقابل تیم های نسبتاً ضعیف، می باختیم.

کاپیتان ذوب آهن ادامه داد: آن موقع جو تیم، جو خوبی نبود ولی با آمدن علیرضا منصوریان جو محبت آمیز ای ایجاد و رفاقت ها بیشتر شد. هرچه جلوتر رفتیم وضعیت بهتر هم شد. آنطور که می خواستیم فصل تمام نشد ولی خدا را شکر به خیر گذشت.

حدادی فر با اشاره به موفقیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و صعود از مرحله گروهی یادآور شد: بازی با الغرافه قطر و الکویت کویت باعث شد تا در این فصل به شرایط خوب برگردیم. آن دو مسابقه بخصوص بازی با الغرافه نشان داد که بازیکنان می توانند خودشان را باور کنند.

وی افزود: بعد از آن در لیگ هم نتیجه گرفتیم. کلید ما برای بازگشت در نیم فصل دوم همان مسابقه با الغرافه بود که اعتماد به نفس بازیکنان بالا رفت و فهمیدند می توانند کارهای بزرگی انجام بدهند.

کاپیتان ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا سال آینده هم بازی خواهد کرد؟ گفت: یک فصل دیگر را می توانم بازی کنم ولی تصمیم گیرنده مدیریت و هیأت مدیره باشگاه هستند. امیدوارم یک تیم در خور اسم ذوب آهن جمع شود. ذوب آهن یک زمان برای قهرمانی لیگ و آسیا می جنگید. ان شاءالله فصل آینده هم همینطور شود.

حدادی فر تاکید کرد: باید تدارک خوبی دیده شود. با حرف نمی شود این چیزها را ثابت کرد. مدیران تیم و مسئولان کارخانه همه باید کمک کنند تا از اول فصل کار را خوب شروع کنیم و تا آخر خوب ادامه بدهیم.

وی درباره اختلاف نظر مدیران باشگاه و مشکلاتی که این اختلافات در این فصل ایجاد کرد، گفت: درباره مسائل مدیریتی نمی توانم صحبت کنم. کسانی بوده اند که این فصل زحمت زیادی کشیدند. ان شاءالله هرچه به صلاح باشگاه و تماشاگران است رخ بدهد؛ تماشاگرانی که امسال خیلی اذیت شدند. دوست ندارم در بازی های مدیریتی باشم. امیدوارم هرچه خیر است رخ بدهد.

کاپیتان ذوب آهن شرح داد: قرارداد یکسری از بازیکنان تمام شده است. نمی خواهم به این بازیکنان بگویم احساسی یا مثل من تصمیم بگیرند. می خواهم بگویم به آنها به شدت نیاز داریم بخصوص سه چهار نفر که خیلی تاثیرگذارند. تصمیم گیرنده نهایی خودشان هستند ولی بدانند به آنها به شدت نیاز داریم. امسال، سال خوبی برای ذوب آهن است و ان شاءالله در آسیا نتیجه بگیریم.

حدادی فر در پایان به مصدومیت محمدرضا خلعتبری در ذوب آهن هم اشاره کرد و یادآور شد: خلعتبری رفیق قدیمی من است که روزهای خوب و تلخ زیادی با هم داشتیم. خلعتبری در نیم فصل مردانگی کرد و از تیم خوب پدیده که در کورس قهرمانی بود جدا شد و به ذوب آهن آمد. او با انگیزه خوبی به ذوب آهن آمد. وقتی خلعتبری به تمرین تیم ما اضافه شد انرژی خوبی با خودش آورد ولی متأسفانه مصدوم شد. او دارد سخت کار می کند. ان شاءالله فصل آینده کنارمان باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حدادی فر: به بازیکنانی که قراردادشان تمام شده به شدت نیاز داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی فر: به بازیکنانی که قراردادشان تمام شده به شدت نیاز داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید