تیری آنری به MLS نمی رود

اخباری که اخیراً به نقل از بعضی رسانه های اروپایی در مورد ورود ستاره سابق آرسنال به جمع مربیان لیگ دسته اول فوتبال آمریکا منتشر شد، بی اساس از آب درآمد.

تیری آنری به MLS نمی رود

به گزارش خبرنگاران، دنی هاملت، مدیر ورزشی باشگاه نیویورک ردبولز آمریکا شایعاتی که اخیراً درباره مربیگری تیری آنری در این تیم منتشر شده است را رد کرد.

هاملت در پاسخی کوتاه به این سؤال که آیا آنری قرار است راهنمایی تیم نیویورک ردبولز را بر عهده بگیرد گفت: گزارش های اخیر مبنی بر اینکه تیری آنری در حال پیوستن به تیم نیویورک ردبولز است، درست نیست.

گزارش هایی تأیید نشده در هفته اخیر حاکی از آن بودند که آنری 41 ساله راهنمایی این باشگاه MLS را برعهده خواهد گرفت و دلیل آن هم وضعیت نابسامان این تیم در حال حاضر است. ردبولز اکنون تحت راهنمایی کریس آرماس واقع شده است و با او فصل جالبی را تجربه نکرده است. این باشگاه که فصل گذشته در کنفرانس شرق صدرنشین شد، اکنون در جدول این منطقه یازدهم است و از 7 بازی اولش در فصل جاری 4 تا را باخته است.

آنری سال گذشته پس از ایفای نقش به عنوان دستیار روبرتو مارتینس سرمربی تیم ملی بلژیک در جام جهانی 2018، یک دوره سه ماه فاجعه آمیز را به عنوان سرمربی موناکو تجربه کرد و در آن تنها 4 تا از 20 بازی که راهنمایی این تیم را برعهده داشت را برد و در نهایت اخراج شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تیری آنری به MLS نمی رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیری آنری به MLS نمی رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید