توافق یوونتوس و چلسی برای انتقال ایگواین به استمفوردبریج

فوتباال دنیا - دو باشگاه چلسی و یوونتوس برای انتقال مهاجم آرژانتینی بانوی پیر به استمفوردبریج به توافق رسیدند.

توافق یوونتوس و چلسی برای انتقال ایگواین به استمفوردبریج

به گزارش خبرنگاران، شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا اطلاع داد دو باشگاه یوونتوس و چلسی بر سر انتقال قرضی گونسالو ایگواین به جمع آبی پوشان لندنی با قابلیت تمدید قرارداد به توافق رسیدند.

بر اساس این گزارش ایگواین با امضای قراردادی 6 ماهه راهی چلسی می گردد و در صورتی دستیابی به اهداف تعیین شده از سوی باشگاه چلسی و خود ایگواین، طرفین قرارداد خود را برای یکسال دیگر قرضی تمدید خواهند کرد.

توافق نهایی دو باشگاه یوونتوس و چلسی نیز پس از رجحان یک بر صفر شب گذشت (چهارشنبه) راه راه پوشان تورین مقابل میلان حاصل شده است. باشگاه میلان تابستان 2018 بود که ایگواین را در ازای 18 میلیون یورو با قرارداد قرضی یکساله با قابلیت خرید در ازای 36 میلیون یورو به خدمت گرفت، اما دستمزد بالای این مهاجم آرژانتینی و عدم رضایت کافی از عملکرد وی سبب شد تا میلان قید ادامه همکاری با او را بزند.

ایگواین 31 ساله پیش از از پیوستنش به یوونتوس در سال 2016، دوران خوبی را در ناپولی با مائوریتزیو ساری سپری کرد و در 146 بازی از رقابت های مختلف 91 گل برای آبی پوشان ناپل به ثمر رساند. او حالا با پیوستن به چلسی فرصت همکاری دوباره با ساری را پیدا خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توافق یوونتوس و چلسی برای انتقال ایگواین به استمفوردبریج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق یوونتوس و چلسی برای انتقال ایگواین به استمفوردبریج"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید