بازسازی و بازیابی اولیه شبکه های برق مناطق سیل زده استان لرستان

معاون شرکت توانیر گفت: بعد از سیل اخیر در کوتاه ترین زمان ممکن بازسازی و بازیابی اولیه شبکه های برق مناطق سیل زده استان انجام شد.

بازسازی و بازیابی اولیه شبکه های برق مناطق سیل زده استان لرستان

به گزارش خبرنگاران، غلامعلی رخشانی مهر در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه بازسازی شبکه برق پلدختر و معمولان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز هم جلسه ای برای مبادله تفاهم نامه ای جهت بازسازی اساسی شبکه های برق شهرهای پلدختر و معمولان برگزار گردید.

وی اعلام نمود: بخش اول اقدامات بازسازی تا خاتمه پیک امسال و حداکثر انتهای سال انجام می شود.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر ادامه داد: همچنین بخش دوم به بازسازی اصولی و جابجایی شبکه برمی شود و باید این کار به گونه ای باشد که در معرض سیل های احتمالی قرار نگرفته و با هر حادثه ای قطع نشوند.

وی با بیان اینکه بخش دوم تا خاتمه سال آینده به اتمام خواهد رسید به بحث خاموشی ها در کشور اشاره نمود و گفت: با مدیریت مصرف و رعایت آن توسط دستگاه های اجرایی، بخش صنعت و کشاورزی مطمئناً تابستان خوب و بدون خاموشی را پشت سر خواهیم گذاشت.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر نیز گفت: بازسازی اساسی و برگشت شبکه برق به حالت اولیه مناطق سیل زده هدف ماست.

به گزارش خبرنگاران، غلامعلی رخشانی مهر در مراسم امضای تفاهم نامه بازسازی شبکه های توزیع برق پلدختر و معمولان اظهار کرد: تقریباً تمامی کشور دستخوش حوادث می شود و مهم ترین مشخصه شرکت توانیر پای کار آمدن تمامی استان ها در موضوع حوادث است.

وی اضافه کرد: این شرکت عزم جدی برای بازسازی اساسی شبکه برق مناطق سیل زده دارد و اقدامات اولیه طی همان ساعات ابتدایی اجرا شده است. بازسازی اساسی و برگشت شبکه به قبل سیل و پیک امسال از اهداف ماست تا اگر حادثه ای رخ داد مردم متضرر نشوند.

رخشانی مهر با بیان اینکه قصد داریم این پروژه ها را طی سال آینده به خاتمه برسانیم، ادامه داد: امیدواریم بتوانیم تا خاتمه امسال پروژه برق پایدار و بدون افت فشار را ایجاد کنیم.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر با اشاره به نزدیک شدن به پیک تابستانی گفت: باید با اقدامات اساسی، مدیریت مصرف و همچنین تغییر ساعات ادارات کمترین مشکل را در این رابطه داشته باشیم. با مجموعه اقداماتی که انجام می شود تابستان مطمئنی را به لحاظ تأمین برق خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازسازی و بازیابی اولیه شبکه های برق مناطق سیل زده استان لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی و بازیابی اولیه شبکه های برق مناطق سیل زده استان لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید