کواچ: پریشیچ آماده بازی کردن است، کاری نیست که کین قادر به انجامش نباشد

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، نیکو کواچ به خوبی می داند تاتنهام می تواند مانند فصل گذشته خطرناک ظاهر گردد.

کواچ: پریشیچ آماده بازی کردن است، کاری نیست که کین قادر به انجامش نباشد

به گزارش خبرنگاران، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در زمین تاتنهام در هفته دوم از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا از لزوم جدی دریافت رقیب قدرتمند سخن گفت. سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در این باره گفت: به نظرم تاتنهام تأثیر بسیار خوبی بر فوتبال اروپا گذاشته است. آنها حالا می توانند با تیم های بزرگ رقابت نمایند؛ در حالی که چنین چیزی شش، هفت سال پیش برای شان ممکن نبود. پوچتینو در حال اجرا کارهای فوق العاده ای در تاتنهام است. تاتنهام نمونه ای از باشگاهی است که نشان می دهد، صبر کردن چقدر اهمیت دارد. رقیب هر کاری می نماید تا از همان دقیقه اول، بایرن مونیخ را تحت فشار قرار بدهد. فوتبالی که آنها به نمایش می گذارند بسیار زیبا و خلاقانه است. باید مطمئن شویم از نظر ذهنی و فیزیکی، آماده تقابل با تاتنهام هستیم.

وی در ادامه اضافه کرد: هری کین هر هفته در لیگ برتر مؤثر است و هیچ کاری نیست که او قادر به انجامش نباشد. کین و لواندوفسکی، دو تن از بهترین مهاجمان فوتبال دنیا هستند.

کواچ در خصوص شرایط تیمش خاطر نشان کرد: تیاگو آلکانتارا در بازی با پادربورن مثل سایر بازیکنان در بهترین روز خود نبود. عملکرد تیم باید بهتر گردد. لوکاس هرناندس امروز با تیم تمرین نکرد و باید در خصوص او صبر کنیم. ایوان پریشیچ هم آماده و در دسترس است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کواچ: پریشیچ آماده بازی کردن است، کاری نیست که کین قادر به انجامش نباشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کواچ: پریشیچ آماده بازی کردن است، کاری نیست که کین قادر به انجامش نباشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید