واکنش سخنگوی قوه قضائیه به مرگ فرهاد و آزاد

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود به مرگ دو برادر کولبر کرد بر اثر سرما واکنش نشان داد.

واکنش سخنگوی قوه قضائیه به مرگ فرهاد و آزاد

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی به نقل از ایسنا، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه صبح امروز (10 دی ماه) در هفدهمین نشست خبری خود در دادگستری استان تهران ضمن تسلیت درگذشت دو نوجوان کولبر (برادران خسروی) گفت: امیدوارم این حادثه تلخ آخرین حادثه ای باشد برای کسانی که برای به دست آوردن نان حلال سخت ترین شغل و کم مزدترین کار را دارند.

اسماعیلی بیان نمود: قاچاقچیان عمده و سازمان یافته بدانند اگر دیروز بارش برف و سرمای زمستان جسم فرهاد و آزاد را اسیر خود کرد، با اقتدار دستگاه قضا و ضابطان قوه قضائیه ان شاءالله آتش اجرای عدالت دامن قاچاقچیان عمده را می گیرد و در اجرای رهنمود رهبری، ضمن به آتش کشیدن کالاهای قاچاق، این قاچاق جسم قاچاقچیان را دربر می گیرد و دست آنها را از بن و ریشه قطع خواهد کرد.

وی اضافه کرد: مشکل ما در قاچاق، مررنشینان و کولبران نیستند، بلکه صادرات و واردات گمرکات و اقدامات گسترده قاچاقچیان است که تولید داخلی را فلج کردند. دولت و دستگاه های متولی باید وظیفه خود را در جلوگیری از قاچاق کالا و شناسایی قاچاقچیان انجام دهند.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: من اعلام می کنم که سیاست کیفری قوه قضائیه در رسیدگی به این پرونده ها، مجازات قاطع و بازدارنده و افزایش هزینه ارتکاب جرم است. عزیزان احکامی صادر کنند که برای مرتکبین قاچاق هزینه سنگین داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش سخنگوی قوه قضائیه به مرگ فرهاد و آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سخنگوی قوه قضائیه به مرگ فرهاد و آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید