قنبرزاده: ستاد حمایت از تیم ملی فوتبال ایران تشکیل می شود

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال از تشکیل ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.

قنبرزاده: ستاد حمایت از تیم ملی فوتبال ایران تشکیل می شود

به گزارش ، منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در خصوص تشکیل ستاد برنامه ریزی و پشتیبانی تیم ملی جهت رقابت های مقدماتی جام جهانی گفت: این ستاد بنا به دستور عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال به منظور ساماندهی، برنامه ریزی و پیشتیبانی از تیم ملی فوتبال بزرگسالان به منظور حضور شایسته و مقتدرانه در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 قطر تشکیل می شود.

او ادامه داد: ماموریت اصلی این ستاد حمایت های معنوی و مادی از فرصت جام جهانی برای افزایش همبستگی ملی، پشتیبانی های فنی و تدارکاتی برای پیروزیت تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر است که با بر عهده داشتن این مسئولیت، از امروز تمامی اقدامات مربوط به آغاز جلسات و برنامه ریزی های مد نظر اجرا شده و اعضای تشکیل دهنده ستاد مذکور از کمیته های بین الملل، روابط عمومی، امور پشتیبانی و خدمات، دپارتمان تیم های ملی، مرکز ملی فوتبال، حراست، پزشکی، تشریفات و تمامی عوامل مرتبط با برنامه ریزی های تیم های ملی هستند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ادامه داد: تدارکات پشتیبانی، هتلینگ، کمپ تمرینی و اسکان تیم ملی، خدمات پشتیبانی و کلیه موارد مرتبط با این ستاد، سازماندهی و به صورت روزانه پیگیری خواهد شد تا در خصوص حمایت از تیم ملی در تمامی زمینه ها با یک برنامه ریزی مدرن، صحیح، قابل سنجش و اندازه گیری، تمامی موارد تحت نظر و در اسرع وقت چنانچه اگر موضوعی باشد، سریعا آن را حل و فصل نماییم.

قنبرزاده ادامه داد: تمام تلاش این ستاد این است که با یک برنامه ریزی اصولی تمهیدات لازم برای آسایش و تامین امکانات مورد نیاز تیم ملی مهیا شود تا شاهد حضوری مقتدرانه در مسابقات مقدماتی جام جهانی باشیم.

او در پایان ضمن تشکر از حسن نظر رئیس فدراسیون فوتبال بر تشکیل این ستاد گفت: ستاد گزارشات خود را به صورت مستمر در اختیار رئیس فدراسیون قرار خواهد داد و از عزیزی خادم بر اساس سیاستگذاری های فدراسیون فوتبال رهنمود های لازم را خواهد گرفت. در واقع این ستاد به دور از هرگونه حاشیه و صرفا در جهت حمایت از تیم ملی تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا شاهد حضوری پیروز و مقتدرانه در رقابت های مقدماتی جام جهانی پیش رو باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "قنبرزاده: ستاد حمایت از تیم ملی فوتبال ایران تشکیل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قنبرزاده: ستاد حمایت از تیم ملی فوتبال ایران تشکیل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید