شهاب حسینی خودش را به شکرستان رساند

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، شهاب حسینی در ویدئویی از حضور مجددش برای روایت انیمیشن شکرستان اطلاع داد و بیان نمود که با تهیه کننده به این نتیجه رسیده است که نمی توان این مجموعه را رها کرد.

شهاب حسینی خودش را به شکرستان رساند

به گزارش مهر، با وجود مطرح شدن شایعه هایی درباره قطع همکاری شهاب حسینی با مجموعه شکرستان، این بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی از شروع حضور مجددش در این مجموعه اطلاع داد.

شهاب حسینی نوروز سال جاری روایت فصل نوروزی انیمیشن شکرستان را بر عهده داشت که در فروردین 98 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

وی سپس به دلیل حضور در پروژه هایی در خارج از کشور نتوانست روایت فصل جدید این انیمیشن را که در ایام اعیاد قربان تا غدیر از شبکه نسیم پخش شد به عهده بگیرد. بنابراین علی همت مومیوند، دوبلور باسابقه تلویزیون راوی فصل جدید این انیمیشن شد که در این ایام روی آنتن رفت.

غیبت شهاب حسینی شائبه هایی را نسبت به قطع همکاری صداوسیما با وی به دلیل حضور در خارج از کشور و همکاری در پروژه های دیگر رقم زد. البته خیلی زود این شایعات تکذیب شد و محمدرحیم لیوانی مدیر مرکز صبا در گفتگویی اطلاع داد که همکاری با شهاب حسینی در پروژه شکرستان ادامه خواهد داشت.

از طرف دیگر خود شهاب حسینی نیز با به اشتراک گذاشتن تصویری از این مجموعه از حضورش برای آن سخن گفت و حالا این جدیدترین ویدئویی است که شهاب حسینی همراه با مسعود صفوی تهیه کننده این مجموعه به اشتراک گذاشته است.

شهاب حسینی در این ویدئو خطاب به مردم می گوید: سلام. مردم عزیز به خصوص بچه های خوب، با آقای مسعود صفوی به این نتیجه رسیدیم که نمی گردد شکرستان را رها کرد. هرجوری که بود خود را به یکدیگر رساندیم تا دوباره بتوانیم با هم قسمت های جدید را ادامه دهیم. امیدوارم هر چه اتفاق می افتد مورد پسند شما باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شهاب حسینی خودش را به شکرستان رساند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهاب حسینی خودش را به شکرستان رساند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید