برای دیدار با العین آماده هستیم، خاطرات خوبی از این باشگاه دارم

به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی استقلال ایران با العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: می توانستیم الدحیل را شکست داده و با شرایط بهتری به این مسابقه بیایم اما این اتفاق رخ نداد و نتیجه این دیدار نیز تأثیری روی صعود تیم ها ندارد. تمرینات و مسابقات خوبی را پشت سر گذاشتیم و اکنون برای این دیدار آماده هستیم.

برای دیدار با العین آماده هستیم، خاطرات خوبی از این باشگاه دارم

وی درباره تقابل با العین خاطر نشان کرد: من سال 2004 با العین قهرمان آسیا شدم و باید از برونو متسو مربی خودم یاد کنم؛ او را هرگز فراموش نمی کنم. مسائل زیادی را از او یاد گرفتم و آخرین ایرانی هستم که جام لیگ قهرمانان آسیا را لمس کردم. با آقای متسو قهرمان آسیا شدم و خاطرات خوبی با این باشگاه دارم. در تمام سال هایی که در امارات بازی می کردم، از العین به عنوان یک باشگاه بزرگ یاد می شد و خوشحالم به عنوان یک مربی برابر این باشگاه قرار می گیرم. هیچگاه از العین جدا نشدم و این باشگاه خاطرات زیادی برای من داشته است.

سرمربی استقلال تاکید نمود: برای العین گلزنی کردم و برابر این تیم نیز پیروز به گلزنی شدم. اکنون وظیفه گل زدن بر عهده بازیکنان است. امیدوارم طرفداران بازی خوبی از دو تیم تماشا نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برای دیدار با العین آماده هستیم، خاطرات خوبی از این باشگاه دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای دیدار با العین آماده هستیم، خاطرات خوبی از این باشگاه دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید