کلاس های نکته وتست دکتری

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، طبق اطلاعیه سازمان سنجش، ثبت نام آزمون ورودی دکتری سال 1399، 6 آذر 98 لغایت 12 آذر 98 و زمان برگزاری آزمون آدینه 9 اسفند 98 می باشد

کلاس های نکته وتست دکتری

به گزارش گروه بازرگانی وبلاگ ورزش و تندرستی، بر طبق قانون هشتاد - بیست در طی پیمودن جهت چندماهه کنکور ، داوطلبان 80% از زمان خود را به مطالعه و تست زنی دروس و در نهایت 20% از زمان خود را به مرور و جمع بندی نهایی آنها اختصاص میدهند. اما نکته جالب آنجاست که جمع بندی نزدیک به 80% درصد بر روی نتایج آنها در کنکور تاثیر خواهد داشت وخواندن دروس با وجود تمام زمان زیادی که برای آن صرف میکنند تنها 20% نتیجه را مشخص خواهد نمود. در واقع اگر مطالعه و تست و آزمون وخطا در نهایت به درستی جمع بندی نشوند نتیجه قطعا مطلوب نخواهد بود. لذا احتیاج است پس از اتمام خواندن کتاب و جزوات به فکر یک برنامه ریزی اصولی برای سرانجام کار باشند.

کلاس های نکته و تست دکتری برای هر درس که در هفته های سرانجامی برگزار میشوند یکی از بهترین ابزارها برای جمع بندی صحیح مطالب و افزایش سرعت در تست زنی هستند و به شما یاری میکند تا تحت نظر با تجربه ترین و بهترین اساتید کنکور دکتری در مدت زمان کوتاه نکات کلیدی و مهم تست های سال های گذشته کنکور و مباحث مهم و پرتکرار را مسلط شده ، و بتوانید جمع بندی و مرور مناسبی از هر درس داشته باشید.

شرکت در این کلاس ها را به داوطلبان برای کسب بالاترین درصد ممکن در هر درس آزمون دکتری توصیه می کنیم.

مهمترین مزایای استفاده از کلاس های نکته و تست دکتری:

ـ بررسی نکات مهم فصول مختلف هر درس با تمرکز بر نکات تستی

ـ بررسی و حل کامل تست های ده سال اخیر کنکور دکتری، به همراه بیان نکات مهم و پرتکرار

ـ بررسی و پیش بینی تست های احتمالی کنکور دکتری

ـ تدریس روش حل سوالات و نکات تست زنی برای هر درس

ـ حل تعداد تست زیاد در مدت زمان کوتاه و افزایش سرعت تست زنی داوطلب

از این رو همانند 24 سال گذشته سال جاری نیز شروع کردیم جهت طلایی باهم بودن را ، جهتی که در انتهای آن لذت موفقیت است ، لذتی که سرشار است از کوشش و مطالعه و خواستن و بیداری .

همچون گذشته ثبت نام کلیه کلاس های نکته و تست موسسه آموزش عالی آزاد ماهان در بیش از 200 رشته در مقطع دکتری در ترم زمستان شروع شد .خداراشاکریم از اعتماد شما عزیزان که سرمایه 24 ساله ماست و با افتخار ماهانی شدنتان را ارج می نهیم .

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کلاس های نکته وتست دکتری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های نکته وتست دکتری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید