بهتاش فریبا: حرف برای گفتن زیاد است، شفر هم یک روز می رود، در این چند ماه فقط 2 بسته سوهان گرفتیم!

بهتاش فریبا، یکی از اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال، نسبت به مصاحبه اخیر وینفرد شفر سرمربی آبی پوشان واکنش نشان داد.

بهتاش فریبا: حرف برای گفتن زیاد است، شفر هم یک روز می رود، در این چند ماه فقط 2 بسته سوهان گرفتیم!

بهتاش فریبا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اشاره به حرف های اخیر شفر که گفته بود به جای جلسه با اعضای کمیته فنی، ترجیح می دهد با دستیارانش صحبت کند، گفت: ما هرگز دوست نداریم به استقلال آسیب بزنیم و همواره هم این هدف را داشتیم که به تیم یاری کنیم. حرف برای گفتن خیلی زیاد است، چه در خصوص اردوی پیش فصل، چه در خصوص مسائل اقتصادی یا خیلی چیزهای دیگر، اما فعلاً دوست ندارم صحبت کنم. الان سه ماه است که کمیته فنی تعطیل شده و جلسه ای هم تشکیل نشده است.

وی با تأکید بر اینکه استقلال الان احتیاج به آرامش دارد، ادامه داد: آقای شفر گفته است که با دستیاران خود صحبت می نماید. بله، شما سه ماه است که با دستیاران خودتان صحبت می کنید. ما هم ترجیح می دهیم الان حرفی نزنیم، چون استقلال باید آرامش داشته باشد. این باشگاه نه متعلق به کمیته فنی است، نه متعلق به مدیرعامل و سرمربی. باشگاه استقلال برای طرفداران است و همه باید به این باشگاه یاری کنیم. آدم های بزرگی مثل رایکوف، ناصر حجازی، منصور پورحیدری و ... به این باشگاه خدمت کردند و رفتند. شفر هم یک روز از استقلال می رود.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال همچنین گفت: هدف ما در این چند ماه یاری کردن بود و همواره خودمان را طرفدار استقلال می دانیم. در این پنج شش ماه هم چیزی از باشگاه استقلال نگرفتیم. فقط به ما دو جعبه سوهان دادند که آن هم توسط یک طرفدار قمی به باشگاه اهدا شده بود. در واقع این دو بسته سوهان را هم باشگاه به ما نداد! ما پولی نگرفتیم، این در حالی است که قول داده بودند طلب های گذشته مان را بدهند. البته مطالبات آدم های خودشان را دادند! پس وقتی این مسائل را کنار هم می گذاریم، به این نتیجه می رسیم که ما دنبال منافع شخصی نبودیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بهتاش فریبا: حرف برای گفتن زیاد است، شفر هم یک روز می رود، در این چند ماه فقط 2 بسته سوهان گرفتیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهتاش فریبا: حرف برای گفتن زیاد است، شفر هم یک روز می رود، در این چند ماه فقط 2 بسته سوهان گرفتیم!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید