بارش پراکنده باران در پنج استان کشور

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بر اساس تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی طی امروز (13 شهریور) در ساعات بعد ازظهر برای برخی نقاط ارتفاعات استان مازندران، ارتفاعات البرز شرقی در استان های گلستان، سمنان، مناطق شمالی استانهای آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

بارش پراکنده باران در پنج استان کشور

احد وظیفه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: طی امروز (13 شهریورماه) در برخی نقاط نیمه شمالی استان فارس در ساعات بعد ازظهر افزایش ابر و رگبار پراکنده، همراه با وزش باد و احتمال رعد و برق پیش بینی می گردد.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی فردا (14 شهریور) در ارتفاعات البرز شرقی در استان های مازندران، گلستان و سمنان بارش پراکنده باران پیش بینی می گردد، توضیح داد: در این روز در برخی نقاط شرق استان فارس و غرب استان کرمان رگبار پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد خواهیم داشت.

به گفته وظیفه از فردا (14 شهریور) تا آخر هفته دما هوا در نوار شمالی کشور به طور نسبی افزایش می یابد.

وی در سرانجام درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (14 شهریور) صاف با حداقل و حداکثر دمای 20 و 31 درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه (15 شهریور) نیز صاف با حداقل و حداکثر دمای 21 و 32 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بارش پراکنده باران در پنج استان کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش پراکنده باران در پنج استان کشور"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید