اعلام آرای کمیته وضعیت بازیکنان فوتبال و فوتسال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت حسین اینانلو از باشگاه پارس جنوبی، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 350 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 27 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

اعلام آرای کمیته وضعیت بازیکنان فوتبال و فوتسال

* در پی شکایت حسین پاشایی از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 680 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 33 میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

* در پرونده شکایت علی جراحکار از باشگاه نساجی مازندران، کمیته وضعیت پس از آنالیز پرونده دعوی خواستار را ثابت دانسته و مستندا به ماده 198 قانون آیین دادرسی مدنی حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ 700 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار صادر کرد.

* براساس رای صادر شده در پرونده شکایت وحید جعفری از باشگاه شهرداری بندرعباس، این باشگاه به پرداخت مبلغ 250 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محکوم شد. همچنین در مورد هزینه دادرسی با اعلام نظر به عدم مطالبه، کمیته با تکلیفی روبرو نیست.

* با توجه به شکایت علیرضا کاکه از باشگاه شهرداری بندرعباس، این باشگاه به پرداخت مبلغ 335 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محکوم و در مورد هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه آن توسط خواستار در ستون خواسته، کمیته با تکلیفی روبرو نیست.

* در پی شکایت حمید احمدی از باشگاه مس سون ورزقان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 400 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 8 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

* در پرونده شکایت فرهاد کرمانشاهی از باشگاه شهرداری تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ 160 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محکوم شد. همچنین در مورد هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه آن توسط خواستار در ستون خواسته، کمیته با تکلیفی روبرو نیست.

* با توجه به شکایت فردین عابدینی از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ 600 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعلام آرای کمیته وضعیت بازیکنان فوتبال و فوتسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آرای کمیته وضعیت بازیکنان فوتبال و فوتسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید