استقلال - پروپیچ؛ هزینه سنگین برای آبی ها یا باز شدن راه برای فدراسیون فوتبال؟

ماجرای پروپیچ و استقلال هنوز هم دارای زوایای پنهانی است و باید منتظر زمان بود تا قضاوت بهتری در این باره انجام داد.

استقلال - پروپیچ؛ هزینه سنگین برای آبی ها یا باز شدن راه برای فدراسیون فوتبال؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، باشگاه استقلال روز گذشته (سه شنبه) در اطلاعیه ای گفت که بدهی پروپیچ مهاجم کروات و پیشین استقلال با پیگیری معاونت ورزشی باشگاه و موافقت فیفا از مطالبات باشگاه پرداخت می گردد.

در صورتی که ادعای باشگاه استقلال درست نباشد و آنها نتوانند به وسیله مطالبا ت شان در فیفا پول پروپیچ را بدهند باید منتظر هزینه سنگینی بابت این اتفاق باشند، چرا که فیفا در صورت عدم توجه باشگاه به ضرب العجل مشخص شده جریمه سنگینی برای استقلال در نظر می گیرد.

از طرفی اگر باشگاه استقلال بتواند از مطالباتش در فیفا پول پروپیچ را بدهد و در واقع فیفا با این مسئله موافقت کند فصل جدیدی از ارتباطات و لابی بین المللی را در فوتبال ایران شاهد خواهیم بود، چرا که همانطور که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال اعلام نموده بود فیفا مطالبات ایران را پس از حضور در جام جهانی پرداخت ننموده است.

سلیمانی خزانه دار فدراسیون فوتبال نیز به این مسئله اشاره نموده بود که با وجود مکاتبات زیادی که اجرا شده ایران نتوانسته پولش را از فیفا بگیرد. فدراسیون فوتبال روی پول فیفا برای پرداخت دستمزد ویلموتس حساب باز نموده بود اما هنوز این اتفاق رخ نداده و فدراسیون دچار مسئله ای جدی برای پرداخت پول سرمربی بلژیکی تیم ملی شده است.

اگر پول استقلال در فیفا به پروپیچ داده گردد آن پولی که به سفارت ایران در زاگرب داده شده دوباره به باشگاه استقلال بازگردانده می گردد و آنها می توانند از این پول برای هزینه های جاری باشگاه استفاده نمایند.

باید منتظر ماند تا مسئولان استقلال در رابطه با پرداخت پول پروپیچ به وسیله فیفا توضیحات شفافی به طرفداران بدهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استقلال - پروپیچ؛ هزینه سنگین برای آبی ها یا باز شدن راه برای فدراسیون فوتبال؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال - پروپیچ؛ هزینه سنگین برای آبی ها یا باز شدن راه برای فدراسیون فوتبال؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید