شجاعی: تیم ملی برای من و یا کی روش نیست

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران می گوید، دیگر زمان انتقاد کردن و پاسخ به سوالات نیست.

شجاعی: تیم ملی برای من و یا کی روش نیست

به گزارش وبلاگ ورزش و تندرستی، مسعود شجاعی در حاشیه تمرین امروز (یک شنبه) تیم ملی درباره کمپ این تیم در قطر اظهار کرد: همه چیز اینجا خوب است. روز اولی که به اینجا آمدیم، می خواستم از این امکانات فیلم بگیرم. امکاناتی که اینجا هست، واقعا عالی است. یک کشور با یک میلیون جمعیت چنین امکاناتی دارد. آنها این امکانات را فراهم کردند که هم خودشان استفاده نمایند و هم با آمدن تیم هایی چون بایرن مونیخ درآمدزایی نمایند.

وی اضافه نمود: دیگر نمی خواهیم گله گزاری و شکایت کنیم و فقط می خواهیم تمرین کنیم. این روزها تمرینات منظمی انجام می دهیم و می خواهیم خودمان را آماده کنیم. الان در بهترین شرایط ممکن قرار داریم و فقط چند بازیکن به خاطر بازی های باشگاهی شان به تیم ملحق نشده اند که آنها هم کم کم اضافه خواهند شد. ان شاءالله با قدرت و پرتوان و با انرژی بازی ها را آغاز کنیم و این انرژی را به مردم انتقال بدهیم.

وی در ادامه اضافه نمود: الان زمانی نیست که بخواهیم به خاطر اختلاف نظرها و دیدگاه ها پاسخی بدهیم. با توجه به اختلاف نظرها و دیدگاه ها الان باید همه یکدل بشویم. قبلا خواهش نموده ام و الان هم خواهش می کنم تا پیشکسوتان و مربیان قدیمی تیم ملی بیایند و همدل بشویم. یک ماه دندان روی جگر بگذارید و یکدیگر را تحمل کنیم تا موفق شویم. تیم ملی برای همه ماست. تیم ملی نه برای من و نه برای آقای کی روش است و برای شخص هم نیست بلکه تیم ملی یک مملکت است. من مطمئن هستم به بازی ها که نزدیک تر بشویم، شور و شوق و هیجان بیشتر خواهد شد و این موضوع به ما انتقال داده خواهد شد که بیشتر کوشش کنیم. الان زمانی این نیست که بخواهیم پاسخ یکدیگر را بدهیم و بگوییم که نظر فلانی درست نیست و نظر شخص دیگری درست است.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در بخش دیگری از صحبت هایش درباره حضور چهارمین بارش در جام ملت های آسیا اظهار کرد: من به این موضوع فکر ننموده بودم. من به این مساله شخصی نگاه نمی کنم. برایم بسیار افتخار دارد که پیراهن تیم ملی را یک بار دیگر بپوشم اما همه فکر و ذکرم این است که در این جام موفق بشویم. این موفقیت دور از دسترس نیست و ایمان دارم که این اتفاق می افتد. در جام جهانی هم به این گونه مسائل فکر نمی کردم که بخواهم رکوردی از خود به جا بگذارم. مهم این است که بتوانیم موفقیت به دست بیاوریم چراکه قهرمانی و موفقیت ها برای مردم خیلی ارزشمند است. چه بسا بازیکنانی که یک بار در جام ملت ها بازی نموده اند و قهرمان شده اند.

او ادامه داد: اشتباهاتی که در بازی های گذشته رخ داده است را دیگر نباید تکرار کنیم. در هر دوره به خاطر جزئیات کوچکی به مشکل خوردیم و الان این تجربیات را به اندازه کافی در اختیار داریم و 80 درصد تیم ملی تجربه دو جام ملت ها را در کارنامه دارند و دیگر جایی برای اشتباهات جزئی نداریم. اگر این مسائل را رعایت کنیم می توانیم موفق باشیم. تنها چیزی که الان مهم است بازیکنان خوب و باکیفیتی داشته باشیم که کم نداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شجاعی: تیم ملی برای من و یا کی روش نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعی: تیم ملی برای من و یا کی روش نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید