تشکیل 4 کارگروه تخصصی برای کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از تشکیل چهار کارگروه حقوقی، آموزشی و فرهنگی، نظارتی و فنی به منظور کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب اطلاع داد.

تشکیل 4 کارگروه تخصصی برای کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، اولین جلسه آنالیز نظارت تخصصی جمعیت سگ های بدون صاحب با حضور مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار، مشاور محیط زیست معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، نماینده شرکت ساماندهی و مشاغل شهر تهران و با حضور سازمان های مردم نهاد حامی حقوق حیوانات جهت تعامل و همکاری های مشترک در بحث نظارت بر عملکرد جمعیت سگ های بدون صاحب برگزار گردید.

شینا انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار در این نشست خاطر نشان ساخت: بدون تردید مشارکت حامیان حقوق حیوانات و نقش سازمان های مردم نهاد به عنوان یک اهرم نظارتی می تواند بر عملکرد کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب تاثیرگذار باشد و پاسخگویی به شهروندان را افزایش دهد.

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار خاطر نشان ساخت: در فرایند آینده چهار کارگروه حقوقی، آموزشی و فرهنگی، نظارتی و فنی تشکیل خواهد شد که هر کدام از سازمان های مردم نهاد بنابر تخصص و علاقمندی خود می توانند جهت فعالیت در آن ها عضو شوند.

انصاری خاطر نشان ساخت این نشست به طور مستمر تا رسیدن به نتیجه نهایی برگزار می گردد.

گفتنی است فرایند نظارت تخصصی بر کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب با حضور نمایندگان سازمان های مردم نهاد آنالیز شد و هر کدام از نمایندگان در این خصوص به اظهار نظر پرداختند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تشکیل 4 کارگروه تخصصی برای کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل 4 کارگروه تخصصی برای کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید