بهترین لباس ها برای کسانی که کوتاه قد هستند

خانم هایی که کوتاه قد هستند کمی در لباس پوشیدن باید دقت بیشتری به خرج دهند. به عنوان مثال هیچوقت نباید شلوار کوتاه یا برمودا بپوشند بلکه شلوار جین فاق بلند قد را بلندتر نشان می دهد. درباره اندازه قد دامن هم می توان گفت دامن های میدی برای کوتاه قدها مناسب نیست زیر قد را کوتاه تر نشان می دهد اندازه دامن یا باید بالای زانو باشد یا روی زانو.

بهترین لباس ها برای کسانی که کوتاه قد هستند

آن چه در ادامه مطلب می خوانید لباس های مناسبی هستند که پیشنهاد می کنیم هنگام خرید در نظر بگیرید.

پیراهن گشاد کوتاه

در لباس های گشاد و کوتاه قسمت کمر معین نیست و توجه بیشتر روی پاها جلب می گردد و قد در ظاهر بلندتر نشان داده می گردد. قد لباس باید بالاتر از زانو باشد.

پیراهن بالاتنه بلند

یکی از مدل هایی که قد را بلندتر نشان می دهد پیراهن هایی هستند که بالاتنه آن ها بلند است. این مدل پیراهن ها نباید بیش از حد کوتاه باشند زیرا تاثیر معکوس دارند قد را کوتاه تر و اندام را چاق تر نشان می دهند.

پیراهن طرح چپ و راستی

پیراهن چپ و راستی واقعی تاکید بیشتری روی قسمت کمر دارد و قد را کوتاه نشان می دهد اما پیراهن طرح چپ و راستی برای کسانی که می خواهند قدشان بلندتر نشان داده گردد انتخاب خوبی است.

پیراهن یقه هفت

تقریبا همه خانم های کوتاه قد می دانند که پیراهن یقه هفت تا چه اندازه در بلند نشان دادن قد موثر است.

پیراهن میدی آزاد

اگر می خواهید در لباسی که می پوشید هم اندام تان زیبا نشان داده گردد و هم قد بلندتر باید پیراهن کمی آزاد تن کنید که در قسمت کمر جذب بدن نباشد. درست مثل دامن مدادی که پستی بلندی های بدن را نشان نمی دهد.

استفاده از مطالب بدونیم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع ، بلا مانع است.

منبع: بدونیم

به "بهترین لباس ها برای کسانی که کوتاه قد هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین لباس ها برای کسانی که کوتاه قد هستند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید